Strona główna / Aktualności / RECA Group laureatem nagrody Made in Poland 2024

RECA Group laureatem nagrody Made in Poland 2024

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma RECA Group otrzymała  nagrody Made in Poland 2024. Kongres  odbył się w dniu 7 czerwca w Berlinie w hotelu Park Inn Raddison , organizowany Polskiej Agencji Przedsiębiorczości pod patronem polskiego Ambasadora RP W Niemczech Pana Dariusza Pawłosia. 

#MADEINPOLAND, Kongres polskich producentów, dystrybutorów i usługodawców, który ma na celu wyeksponowanie potencjału polskich producentów, którzy mają istotny wpływ na kształt i rozwój polskiej gospodarki w różnych gałęziach przemysłu wyróżnił naszą Spółkę ➡️ NAGRODĄ  za istotny wpływ na kształt i rozwój odnawialnych źródeł energii na terenie Niemiec.

🏆 Nagrodę odebrał Prezes Marcin Sajewicz z rąk Prezesa zarządu Polska Agencja Przedsiębiorczości, Pana Wojciecha Pomarańskiego.

Nagroda jest oficjalnym potwierdzeniem uczestnictwa w programie nagród gospodarczych Polskiej Agencji Przedsiębiorczości.

Wystąpiliśmy w roli prelegenta Kongresu.  Prezes Marcin Sajewicz  wziął udział w debacie na temat Rozwój polskich innowacji.

Podobne wpisy