Fotowoltaiczne konstrukcje bifacial to innowacyjne instalacje, które umożliwiają zwiększoną absorpcję światła słonecznego dzięki umiejscowieniu paneli po obu stronach modułu – zarówno z przodu, jak i z tyłu. W praktyce oznacza to zwiększenie efektywności oraz mocy, co przekłada się na większe uzyski produkcji energii. Zaprojektowane w sposób, który umożliwia jak największe odsłonienie tylnej części panelu.

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem konstrukcji bifacial – jesteśmy jednym z pierwszych polskich producentów, który oferuje kompleksową ofertę instalacji do dwustronnych modułów fotowoltaicznych.

Zastosowanie konstrukcji bi-facial

W przypadku konstrukcji bifacial, istotną rolę odgrywa sposób montażu – ze względu na charakterystykę systemów opartych na modułach dwustronnych, ważne jest dokładne zaprojektowanie oraz zamontowanie konstrukcji, która wpływa na wyższe uzyski z paneli.

Nasze projekty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, gwarantując wysoką odporność na korozję oraz warunki atmosferyczne.

Konstrukcje bifacial to rozwiązania, które szczególnie sprawdzą się jako instalacje wolnostojące – np. na farmach fotowoltaicznych, gdzie ich główne zalety, jakimi jest większa absorpcja światła słonecznego oraz standardowy rozmiar, przyczynią się do efektywnego generowania większej ilości energii.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość