+48 91 350 9438 biuro@reca-solar.pl
RECA Group Mur Południowy 1, Choszczno

Fotowoltaika dla firm

https://reca-solar.pl/wp-content/uploads/2020/03/dsc_001_ilz1300-500x400.jpg

Fotowoltaika dla firm to niezawodny sposób na zredukowanie kosztów rachunków za energię elektryczną. Inwestując w systemy PV dla przedsiębiorstw, otrzymujesz gwarancję zwrotu wkładu własnego w przeciągu kilku lat, a koszty utrzymania oraz eksploatacji instalacji – w momencie zamontowania – spadają do absolutnego minimum. Jest to metoda na całkowite uniezależnienie się od ciągle rosnących cen energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla firm to także gwarancja podniesienia prestiżu przedsiębiorstwa – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Wysoka świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawia, że potencjalni Klienci chętniej ufają firmom, które wykorzystując odnawialne źródła energii przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego, reprezentując tym samym najwyższy poziom profesjonalizmu.

Fotowoltaika dla firm – usługi montażu w Szczecinie

Nasza oferta fotowoltaiki dla firm obejmuje fachowy montaż – instalujemy konstrukcje pod dachy płaskie oraz trapezowe na wszelkiego typu obiektach wielkopowierzchniowych. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, zapraszamy do współpracy nie tylko klientów z województwa Zachodniopomorskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami z całej Polski.

Gwarantujemy terminowe i sprawne wykonanie zlecenia, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług oraz użycie sprawdzonych materiałów wysokiej klasy. Zapewniamy niezbędne konsultacje, doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Fotowoltaika dla firm to realny sposób na obniżenie kosztów eksploatacyjnych Twojego przedsiębiorstwa – skorzystaj z naszej oferty, aby mieć pewność, że instalacja zostanie dobrana oraz zamontowana prawidłowo.

Dlaczego fotowoltaika?

Oszczędność

Wysoki zwrot z inwestycji na przestrzeni lat

Niezależność

Mniejsza podatność na przerwy w dostawie energii elektrycznej i straty z tym związane.

Środowisko

Inwestycja w OZE to sposób na zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery i dbania o naszą planetę.

Eksploatacja

Koszty operacyjne i eksploatacyjne fotowoltaiki są uznawane za marginalne w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami OZE.

Instalacja dachowa o mocy 1.3MW