Oferta fotowoltaiki dla firm

Współpracujemy z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami, oferując nowoczesną fotowoltaikę dla firm, dzięki której można znacznie zwiększyć oszczędność. Inwestycja w odnawialne źródła energii to także świetny sposób na zmniejszenie oddziaływania na środowisko naturalne. Towarzyszymy Klientom na każdym etapie wdrażania ekologicznych rozwiązań, przyczyniających się do lepszego pozyskiwania energii cieplnej czy elektrycznej. Nasza firma na podstawie wyników wstępnych audytów energetycznych i technicznych podejmie się pełnego montażu konstrukcji fotowoltaicznej w dowolnych lokalizacjach, wybranych przed przedsiębiorcę.

Usługi montażu fotowoltaiki

Nasza oferta fotowoltaiki dla firm obejmuje fachowy montaż – instalujemy konstrukcje pod dachy płaskie oraz trapezowe na wszelkiego typu obiektach wielkopowierzchniowych. Choć siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie, zapraszamy do współpracy nie tylko klientów z województwa Zachodniopomorskiego. Jesteśmy otwarci na współpracę z kontrahentami z całej Polski.

Gwarantujemy terminowe i sprawne wykonanie zlecenia, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług oraz użycie sprawdzonych materiałów wysokiej klasy. Zapewniamy niezbędne konsultacje, doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Fotowoltaika dla firm to realny sposób na obniżenie kosztów eksploatacyjnych Twojego przedsiębiorstwa – skorzystaj z naszej oferty, aby mieć pewność, że instalacja zostanie dobrana oraz zamontowana prawidłowo.

Fotowoltaika dla firm to niezawodny sposób na zredukowanie kosztów rachunków za energię elektryczną. Inwestując w systemy PV dla przedsiębiorstw, otrzymujesz gwarancję zwrotu wkładu własnego w przeciągu kilku lat, a koszty utrzymania oraz eksploatacji instalacji – w momencie zamontowania – spadają do absolutnego minimum. Jest to metoda na całkowite uniezależnienie się od ciągle rosnących cen energii elektrycznej.

Fotowoltaika dla firm to także gwarancja podniesienia prestiżu przedsiębiorstwa – zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Wysoka świadomość ekologiczna społeczeństwa sprawia, że potencjalni Klienci chętniej ufają firmom, które wykorzystując odnawialne źródła energii przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego, reprezentując tym samym najwyższy poziom profesjonalizmu.

Instalacja dachowa o mocy 1.3MW

Zobacz jak wygląda przykładowa instalacja fotowoltaiczna wykonana na dachu zakładu przemysłowego.

Zalety fotowoltaiki

Fotowoltaika – dlaczego jest opłacalna?

Coraz więcej podmiotów gospodarczych decyduje się na założenie optymalnej fotowoltaiki dla firm, inwestując tym samym w technologię OZE, będącą najlepszym sposobem na skuteczną redukcję gazów cieplarnianych do atmosfery. Ekologiczne dbanie o planetę może wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji, choć nie jest to najważniejszy argument przemawiający za montażem instalacji paneli słonecznych. Fotowoltaika dla firm pozwoli osiągnąć większą niezależność – działalność zakładu nie będzie zatem uzależniona od zewnętrznego przesyłu instalacji. W konsekwencji zniknie problem z poważnymi stratami związanymi z przerwami w dostawie energii. Dzięki temu inwestycja wiąże się z bardzo wysokim zwrotem na przestrzeni kilku lat. Dzięki OZE każda firma zmniejszy koszty swojej działalności gospodarczej – własna produkcja prądu nie tylko zwiększa zyski, ale także uniezależnia rozwój przedsiębiorstwa od ewentualnych podwyżek energii w przyszłych latach.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość