Oferta fotowoltaiki dla firm

Fotowoltaika dla firm od Reca Solar to oferta skierowana do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Polski i pozostałych krajów europejskich. Proponujemy najwyższej jakości systemy konstrukcji naziemnych, a także usługę montażu fotowoltaiki i podłączenia do sieci. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, możesz liczyć na szybki zwrot z inwestycji. Dzięki dobrze zoptymalizowanemu projektowi zapewniamy konkurencyjne ceny usług i produktów, a nasze systemy PV cechują się wysoką bezawaryjnością.

Jako producent świadomy potrzeb swoich klientów przykładamy dużą wagę do każdego z etapów realizacji projektu. Kluczowe znaczenie dla przebiegu całej inwestycji ma przede wszystkim czas opracowywania planu instalacji. Z tego powodu na samym początku zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze systemu fotowoltaicznego dla Twojej firmy. W zależności od profilu działalności i zapotrzebowania na energię zaproponujemy odpowiednie rozwiązania technologiczne. Z uwzględnieniem własnego doświadczenia i zdobytej wiedzy, a także przeprowadzonych audytów energetycznych i technicznych, dopasujemy najskuteczniejsze warianty pozyskiwania energii słonecznej.

Opłacalność fotowoltaiki dla firm od Reca Solar

Instalacje PV są bardzo ekologicznym sposobem na pozyskiwanie energii. Mimo to mało kto zdecyduje się na fotowoltaikę dla swojej firmy z uwagi jedynie na kwestie związane z ochroną środowiska. Oczywiste jest, że każdy przedsiębiorca przed inwestycją w energetykę słoneczną przeprowadzi dokładną kalkulację opłacalności takiego przedsięwzięcia.

W Reca Solar doskonale zdajemy sobie sprawę z priorytetów, jakie stawiają sobie osoby prowadzące własną działalność. Z tego powodu podczas projektowania systemów fotowoltaicznych dla firm maksymalnie optymalizujemy koszty. Dzięki temu możemy zagwarantować atrakcyjną cenę usług, przy zachowaniu wysokiej bezawaryjności. To z kolei wpływa na szybsze odzyskanie wkładu własnego zainwestowanego w instalację.

Profesjonalny montaż fotowoltaiki dla firm

Oferujemy montaż konstrukcji pod panele PV na dachach płaskich, trapezowych, a także na różnego rodzaju obiektach wielkopowierzchniowych. Jeśli nie chcesz, żeby konstrukcja znajdowała się na budynku – lub nie jest to opłacalne, bez obaw ustawimy panele na gruncie.

Podczas montażu fotowoltaiki dbamy o to, by prace wykonawcze były przeprowadzane z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących przepisów. Oprócz tego nasze konstrukcje naziemne uzyskały wszystkie niezbędne certyfikaty i spełniają standardy zrównoważonego rozwoju.

Gwarantujemy terminowe i sprawne wykonanie zlecenia, zachowując najwyższą jakość świadczonych usług oraz użycie sprawdzonych materiałów wysokiej klasy. Zapewniamy niezbędne konsultacje, doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu.

Fotowoltaika dla firm to realny sposób na obniżenie kosztów eksploatacyjnych Twojego przedsiębiorstwa – skorzystaj z naszej oferty, aby mieć pewność, że instalacja zostanie dobrana oraz zamontowana prawidłowo.

Dotacje na fotowoltaikę dla firm

Fotowoltaika to niemal idealny sposób na zmniejszenie wydatków na prąd. Dzięki panelom PV możesz w znacznym stopniu uniezależnić się od zewnętrznych dostawców, działając przy tym bardziej ekologicznie.

Zalety, jakie przynosi fotowoltaika dla firm, nie zawsze są jednak w stanie przekonać przedsiębiorców do zainwestowania w OZE. Takie przedsięwzięcie wymaga sporego wkładu własnego, którym nie każda osoba prowadząca działalność dysponuje. Czy w przypadku braku wolnych środków na system PV należy zrezygnować z fotowoltaiki? Niekoniecznie! Dofinansowanie dla firm w wielu przypadkach może ułatwić pokrycie kosztów instalacji. Obecnie jest dostępnych kilka programów dla przedsiębiorców, które zapewniają dofinansowania dla firm na fotowoltaikę. Należą do nich m.in. Energia Plus czy Nowa Energia.

Zalety fotowoltaiki dla firm od Reca Solar

W Reca Solar wiemy, że czas to pieniądz. Dlatego staramy się przeprowadzać montaże instalacji w jak najszybszym tempie, jednocześnie z zachowaniem najwyższej staranności.

Czy da się połączyć szybkość pracy z dokładnością? Tak, jeśli proces ten zostanie wcześniej odpowiednio rozplanowany. Jak to działa? Dokładny i przemyślany projekt instalacji, z uwzględnieniem odpowiednich rozwiązań technologicznych, systemów konstrukcji i analizą stanu dachu lub warunków gruntowych popartych badaniem stateczności wykluczy potrzebę na rozwiązywanie problemów na miejscu, gdy budowa już trwa.

Samą łatwość instalacji fotowoltaiki na gruncie dla Twojej firmy zawdzięczamy systemom konstrukcji, które uwzględniliśmy już podczas tworzenia projektu. Zaprojektowane są one z myślą o łatwym montażu. Dzięki temu czas poświęcony na montaż instalacji na posesji jest zmniejszony do minimum.

Prosta instalacja to jednak nie jedyna zaleta fotowoltaiki dla firm od Reca Solar. Na uwagę zasługuje również jakość materiałów, które wykorzystujemy. Systemy konstrukcji naziemnych Reca RS są wykonane z trwałej stali konstrukcyjnej, pokrytej innowacyjną powłoką Magnelis. Dodatkowa warstwa zabezpieczająca skutecznie chroni stelaż przed korozją. Dzięki temu możesz mieć pewność, że instalacja będzie wydajne produkowała prąd dla Twojej działalności przez lata.

Czy fotowoltaika dla firm ma inne zalety? Tak! Warto wspomnieć o aspekcie ekologicznym. Wszystkie nasze systemy zostały opracowane z uwzględnieniem standardów zrównoważonego rozwoju. Ponadto poszczególne komponenty nadają się do przetworzenia i bez problemu da się je zdemontować.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnimy pomoc w doborze najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu.

Zobacz przykład instalacji dachowej dla firm

Sprawdź jak wygląda przykładowa instalacja fotowoltaiczna wykonana na dachu zakładu przemysłowego przez naszych instalatorów. Elektrownia ta, o mocy 1.3MW jest w stanie w danej lokalizacji wygenerować ok. 1,490 MWh energii elektrycznej rocznie, ograniczając przy tym emisję CO2 do atmosfery średnio o 1200 ton. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędności związane z wydatkami na energię elektryczną, i inwestycją która po kilku latach wymaganych na osiągnięcie pełnego zwrotu generuje czysty zysk dla przedsiębiorstwa, przyczyniając się przy tym do poprawy stanu środowiska naturalnego.

Zalety inwestycji w fotowoltaikę

Fotowoltaika – dlaczego jest opłacalna?

Coraz więcej podmiotów gospodarczych decyduje się na założenie optymalnej fotowoltaiki dla firm, inwestując tym samym w technologię OZE, będącą najlepszym sposobem na skuteczną redukcję gazów cieplarnianych do atmosfery. Ekologiczne dbanie o planetę może wyróżnić przedsiębiorstwo na tle konkurencji, choć nie jest to najważniejszy argument przemawiający za montażem instalacji paneli słonecznych. Fotowoltaika dla firm pozwoli osiągnąć większą niezależność – działalność zakładu nie będzie zatem uzależniona od zewnętrznego przesyłu instalacji. W konsekwencji zniknie problem z poważnymi stratami związanymi z przerwami w dostawie energii. Dzięki temu inwestycja wiąże się z bardzo wysokim zwrotem na przestrzeni kilku lat. Dzięki OZE każda firma zmniejszy koszty swojej działalności gospodarczej – własna produkcja prądu nie tylko zwiększa zyski, ale także uniezależnia rozwój przedsiębiorstwa od ewentualnych podwyżek energii w przyszłych latach.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość