+48 91 350 9438 biuro@reca-solar.pl
RECA Group Mur Południowy 1, Choszczno

Montaż modułów fotowoltaicznych

RECA SOLAR oferuje usługi montażu modułów fotowoltaicznych. Duże doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku oraz rzetelne zrealizowanie wielu projektów międzynarodowych pozwoliło nam na stworzenie marki godnej zaufania. Mając świadomość wagi każdej inwestycji fotowoltaicznej, gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług, która przełoży się na późniejsze bezpieczeństwo oraz swobodę użytkowania.

Montaż modułów fotowoltaicznych – oferta dla firm i osób prywatnych

Zajmujemy się kompleksowym montażem modułów fotowoltaicznych, który dedykowany jest zarówno firmom, jak i farmom słonecznym.

Wykonujemy wszystkie realizacje – od prostych projektów, aż po najbardziej skomplikowane instalacje.

Nasza praca odznacza się wyjątkową precyzją oraz dokładnością – montujemy konstrukcje fotowoltaiczne na dachach zachowując środki ostrożności. W przypadku konstrukcji wolnostojących dobieramy sposób montażu do rodzaju umiejscowienia (w gruncie lub w betonie), biorąc pod uwagę warunki gruntowe i atmosferyczne.

Prawidłowy montaż modułów fotowoltaicznych to gwarancja efektywnej eksploatacji na długie lata, dlatego zachęcamy do zaufania naszej firmie, która oferuje najwyższą jakość świadczonych usług, wykorzystując sprawdzone i wytrzymałe materiały.