Montaż konstrukcji fotowoltaicznej to nie tylko kwestia solidnego przytwierdzenia jej do wybranego podłoża, ale także umieszczenia pod najbardziej pożądanym kątem, tak by była ona w możliwie najwyższym stopniu wydajna. Bez względu na to czy montaż odbywa się na gruncie, czy też na dachu budynku, ważne by został on przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Takie podejście gwarantuje, że kontsrukcja bezpiecznie przetrwa długi okres czasu użytkowania.

RECA SOLAR oferuje usługi montażu modułów fotowoltaicznych. Duże doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku oraz rzetelne zrealizowanie wielu projektów międzynarodowych pozwoliło nam na stworzenie marki godnej zaufania. Mając świadomość wagi każdej inwestycji fotowoltaicznej, gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług, która przełoży się na późniejsze bezpieczeństwo oraz swobodę użytkowania.

Montaż modułów fotowoltaicznych – oferta dla firm i osób prywatnych

Nasze konstrukcje montażowe dla fotowoltaiki odznaczają się nie tylko dobrymi parametrami wytrzymałościowymi i wysoką jakością wykonania, ale również łatwością montażu. Jesteśmy dostępni dla kontrahentów z całego kraju. Dzięki szerokiej ofercie i wysokiej jakości usługom zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów, którzy stanowią najlepszą rekomendację dla naszych produktów.

Konstrukcje montażowe przygotowane przez nas nadają się do instalacji fotowoltaicznych budowanych zarówno na dachach płaskich, jak również trapezowych.

Zajmujemy się kompleksowym montażem modułów fotowoltaicznych, który dedykowany jest zarówno firmom, jak i farmom słonecznym.

Wykonujemy wszystkie realizacje – od prostych projektów, aż po najbardziej skomplikowane instalacje.

Nasza praca odznacza się wyjątkową precyzją oraz dokładnością – montujemy konstrukcje fotowoltaiczne na dachach zachowując środki ostrożności. W przypadku konstrukcji wolnostojących dobieramy sposób montażu do rodzaju umiejscowienia (w gruncie lub w betonie), biorąc pod uwagę warunki gruntowe i atmosferyczne.

Prawidłowy montaż modułów fotowoltaicznych to gwarancja efektywnej eksploatacji na długie lata, dlatego zachęcamy do zaufania naszej firmie, która oferuje najwyższą jakość świadczonych usług, wykorzystując sprawdzone i wytrzymałe materiały.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość