Montaż konstrukcji fotowoltaicznej to nie tylko kwestia solidnego przytwierdzenia jej do wybranego podłoża, ale także umieszczenia pod najbardziej pożądanym kątem, tak by była ona w możliwie najwyższym stopniu wydajna. Bez względu na to czy montaż odbywa się na gruncie, czy też na dachu budynku, ważne by został on przeprowadzony z zachowaniem najwyższych standardów pracy. Takie podejście gwarantuje, że kontsrukcja bezpiecznie przetrwa długi okres czasu użytkowania.

RECA SOLAR oferuje usługi montażu modułów fotowoltaicznych. Duże doświadczenie, wieloletnia obecność na rynku oraz rzetelne zrealizowanie wielu projektów międzynarodowych pozwoliło nam na stworzenie marki godnej zaufania. Mając świadomość wagi każdej inwestycji fotowoltaicznej, gwarantujemy najwyższą jakość wykonanych usług, która przełoży się na późniejsze bezpieczeństwo oraz swobodę użytkowania.

Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie energetyki słonecznej mamy ogromne doświadczenie w przeprowadzaniu montażu konstrukcji fotowoltaicznych I kompleksowych usług wykonawczych. Z systemów Reca RS korzystają dziesiątki użytkowników w kraju, a także za granicą.

Nasza praca odznacza się wyjątkową precyzją oraz dokładnością – montujemy konstrukcje fotowoltaiczne na dachach zachowując środki ostrożności. W przypadku konstrukcji wolnostojących dobieramy sposób montażu do rodzaju umiejscowienia (w gruncie lub w betonie), biorąc pod uwagę warunki gruntowe i atmosferyczne.

Montaż konstrukcji fotowoltaicznej do użytku prywatnego i dla firm

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z różnych sektorów. Dlatego też oferujemy systemy konstrukcji PV zarówno dla klientów indywidualnych, jak i montaż fotowoltaiki dla firm. Wychodzimy z założenia, że dostępność różnych rozwiązań technologicznych, takich jak np. panele monofacial i bifacial, jest sposobem na usatysfakcjonowanie wszystkich odbiorców naszych usług. W Reca Solar stawiamy na wszechstronność. To możliwe, ponieważ cechuje nas głębokie zrozumienie branży energetyki słonecznej.

W ramach oferty organizujemy montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie lub na dachu. W zależności od konstrukcji budynku i warunków na posesji doradzamy najwydajniejsze sposoby na pozyskiwanie ekologicznej energii z mikroinstalacji.

Oprócz tego dostarczamy trwałe systemy konstrukcji do budowy farm fotowoltaicznych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów o długiej żywotności od Reca Solar inwestorzy mogą być spokojni o wytrzymałość i odporność konstrukcji przez lata.

Montaż fotowoltaiki Reca RS

Prawidłowy montaż modułów fotowoltaicznych to gwarancja efektywnej eksploatacji na długie lata, dlatego zachęcamy do zaufania naszej firmie, która oferuje najwyższą jakość świadczonych usług, wykorzystując sprawdzone i wytrzymałe materiały. Podczas montażu konstrukcji fotowoltaicznych wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zdobyte przez lata naszej działalności. Dzięki projektom zrealizowanym w kraju i za granicą mamy pewność, że systemy, które oferujemy, cechują się wysoką jakością. Skupiamy się przede wszystkim na prostej instalacji i wysokiej jakości materiałów.

W czasie montażu paneli fotowoltaicznych wykorzystujemy stal konstrukcyjną pokrytą warstwą zabezpieczającą przed korozją o 3-procentowej zawartości magnezu. Innowacyjna powłoka Magnelis sprawia, że mimo narażenia na intensywne opady deszczu czy śniegu, a także zmiany temperatury, system pozostaje w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Wszystkie nasze konstrukcje są objęte 15-letnią gwarancją. Dzięki temu inwestorzy mogą mieć pewność co do ich niezawodności.

Fachowy montaż fotowoltaiki na gruncie

Przeprowadzamy profesjonalny montaż fotowoltaiki na gruncie. Takie konstrukcje sprawdzają się zarówno w przypadku mikroinstalacji, jak i rozległych farm fotowoltaicznych.

Nasza oferta

Kafarowanie słupów

Montaż konstrukcji

Montaż paneli PV

Prace elektryczne DC i AC

Indywidualni klienci docenią korzyści, jakie wynikają z ulokowania paneli słonecznych na ziemi, zamiast na dachu. Takie rozwiązanie jest nieco droższe, jednak z reguły gwarantuje szybsze podłączenie, lepszy dostęp do instalacji podczas serwisowania i brak ograniczeń wielkości ze względu na wielkość dachu.

W wielu sytuacjach montaż paneli fotowoltaicznych na gruncie jest jedynym możliwym sposobem na zamontowanie systemu PV, np. z uwagi na nietypową budowę dachu, uniemożliwiającą przymocowanie modułów.

Podczas instalacji konstrukcji wolnostojących dopasowujemy sposób montażu do specyfiki posesji. W zależności od warunków wodno-glebowych konstrukcje mocuje się bezpośrednio do ziemi lub wkopuje i zalewa betonem. Prawidłowe przeprowadzenie prac wykonawczych warunkuje późniejszą efektywność instalacji i przekłada się na opłacalność inwestycji.

Ile kosztuje montaż fotowoltaiki?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje montaż fotowoltaiki. Nie ma się co dziwić. Rosnące ceny energii skłaniają konsumentów do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, m.in. z dziedziny OZE.

Niestety, udzielenie jednoznacznej odpowiedzi na takie pytanie nie jest do końca możliwe. Moc szczytowa całego systemu, rodzaj zastosowanych paneli czy miejsce mocowania konstrukcji — to wszystko wpływa na finalny budżet na montaż fotowoltaiki. Cena za całość usługi może więc osiągnąć nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zachęcamy do zamówienia wyceny na naszej stronie. Po wypełnieniu krótkiego formularza uzyskasz konkretne informacje na temat ceny montażu fotowoltaiki na Twojej posesji.

Montaż paneli fotowoltaicznych od Reca Solar — korzyści

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu trwałych konstrukcji fotowoltaicznych, a do każdej nowej realizacji podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Nasz profesjonalizm znajduje odzwierciedlenie również podczas prac w terenie. Decydując się na współpracę z nami, możesz liczyć na:

  • doradztwo ekspertów — współpracują z nami specjaliści z wieloletnim stażem w branży fotowoltaicznej;
  • system konstrukcji z możliwością montażu przez doświadczonych instalatorów;
  • wysokiej jakości materiały — wykorzystujemy innowacyjne technologie, by zapewnić klientom wysoką opłacalność inwestycji;
  • rozwiązania przyjazne środowisku — nasze systemy powstają z uwzględnieniem standardów zrównoważonego rozwoju;
  • szybki montaż — konstrukcje są tworzone tak, by dało się je sprawnie i łatwo skompletować.

Zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna pozwoliła naszym specjalistom na udoskonalenie projektów pod kątem priorytetowych potrzeb inwestorów. W razie pytań odnośnie do montażu konstrukcji fotowoltaicznych — zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość