Oferujemy różne rodzaje konstrukcji przeznaczonych dla farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno instalacje dla paneli monofacial (jednostronne), jak i bifacial (dwustronne).

Mamy świadomość, że odpowiednio dobrana oraz zamontowana konstrukcja fotowoltaiczna gwarantuje bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie przez długie lata, dlatego pragniemy dostarczać rozwiązania najwyższej jakości – dedykowane zarówno farmom słonecznym, jak i indywidualnym konsumentom.

Zalety zastosowania konstrukcji Reca RS na farmach fotowoltaicznych

Nasze doświadczenie oraz wieloletnia obecność na rynku zagranicznym, pozwala nam na realizacje wszelkich projektów na różnych terenach. Oferowane przez nas konstrukcje naziemne dedykowane farmom fotowoltaicznym to gwarancja najwyższej jakości. Wykorzystane materiały są precyzyjnie dostosowane do warunków atmosferycznych panujących w kraju, a prosty i szybki sposób instalacji skraca czas montażu – co w przypadku obszernych projektów, jakimi są instalacje dla farm słonecznych, odgrywa kluczową rolę.

Nasze konstrukcje fotowoltaiczne pokryte są powłoką Magnelis®, która jest odporna na korozję i pozwala tym samym na wieloletnią eksploatację.

Zajmujemy się także profesjonalnym montażem konstrukcji dla farm fotowoltaicznych – zapewniamy niezbędne wsparcie oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość