Nasze konstrukcje fotowoltaiczne dachowe cieszą się dużym uznaniem, nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicą. Tworzymy wysokiej jakości rozwiązania, wykonane zgodnie z potrzebami klientów. Zainteresowanie panelami rośnie zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm. Warto więc rozważyć montaż takiej konstrukcji na własnym dachu. Umieszczenie paneli nie jest czasochłonne, wymaga jedynie przygotowania odpowiedniej konstrukcji wsporczej. Ma ona za zadanie nie tylko utrzymać panele, ale także dać im najbardziej optymalny kąt nachylenia, co przełoży się na ich wysoką wydajność.

Montaż paneli fotowoltaicznych na dachu przy zachowaniu odpowiedniego kąta gwarantuje również zużycie mniejszej ilości materiałów, a jednorazowa instalacja umożliwia wieloletnie korzystanie z konstrukcji i innowacyjne pozyskiwanie energii. Panele fotowoltaiczne muszą być odpowiednio zamontowane, by mogły efektywnie funkcjonować. Czynniki, na które zwracamy uwagę planując montaż, to m.in. położenie budynku względem stron świata. Nasza strefa warunkuje bowiem fakt, że panele powinny być skierowane na południe. Ponadto istotny jest kąt nachylenia dachu oraz potencjalne przeszkody mogące powodować zacienienia. W takim przypadku panele mogą nie generować zakładanej mocy.

Zrealizowaliśmy wiele inwestycji na terenie Niemiec, Polski i Austrii. Zdobyte doświadczenie i wiedza na rynkach zachodnich pozwala nam oferować produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Konstrukcje RECA RS zawsze projektowane są według indywidualnych wymagań inwestora, w zależności typu paneli, kąta nachylenia dachu, ponadto uwzględniają też obciążenie od śniegu i wiatru w danej lokalizacji, potwierdzone obliczeniami statycznymi.

Systemy konstrukcji na dachy płaskie i trapezowe

System konstrukcji na dach trapezowy TS-1


Dane techniczne:
Szyna nośna
Wykonane z aluminium
Otwory pilotażowe do montażu
Aluminiowy profil wsuwany
Śruba imbusowa z blokadą
Przekładnia i nakrętka kwadratowa ze stali nierdzewnej V2A

System konstrukcji na dach płaski PS-1

Materiał konstrukcjiAluminium
Masa balastowa30kg
WiatrownicaTak
Orientacja modułówPołudnie

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość