Nasza firma oferuje metalowe konstrukcje wsporcze PV, stanowiące bezpieczne i trwałe zabezpieczenie dla paneli słonecznych. Wykorzystujmy w nich odporne na korozję surowce, które jednocześnie nie stanowią zagrożenia dla środowiska. Konstrukcje wsporcze PV przygotowujemy w oparciu o indywidualne wymagania klientów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaspokoić ich potrzeby w tym zakresie. Oprócz uwzględniania wytycznych z zewnątrz oferujemy także nasze doradztwo, co może być szczególnie pomocne dla tych, którzy nie dysponują specjalistyczną wiedzą.

Konstrukcje wsporcze dla paneli fotowoltaicznych, dzięki odpowiedniej budowie, zwiększają trwałość oraz odporność modułów na szkodliwe warunki atmosferyczne – takie, jak śnieg, wiatr czy deszcz.

Konstrukcje wsporcze PV pokryte są powłoką, która wykazuje 10-krotnie większe zabezpieczenie przed korozją, co z kolei wpływa na możliwość swobodnego i bezpiecznego użytkowania przez długi czas. Dedykowane są m.in. konstrukcjom pod dachy płaskie.

Rodzaje konstrukcji wsporczych dla paneli fotowoltaicznych

Konstrukcje wsporcze dla paneli fotowoltaicznych różnią się od siebie metodą montażu, wyróżnić można przede wszystkim:

  • systemy konstrukcji pozbawione balastu,
  • systemy obciążone betonowymi blokami.

Zajmujemy się całościowym montażem konstrukcji pod panele fotowoltaiczne wraz z elementami wsporczymi. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz profesjonalne i sprawne wykonanie usługi instalacji.

Skontaktuj się z nami już teraz

Dane kontaktowe

Reca Group Sp. z o.o.

ul. Zielonogórska 31
71-084 Szczecin

NIP 7811881104
KRS 0000436894

Napisz wiadomość